Digital Pazarlama Hizmetleri

Sonuç odaklı dijital pazarlama çözümlerimiz ile marka bilinirliğinizi artırıyoruz, müşteri sadakati sağlıyoruz ve ürünlerinize dönüşüm getiriyoruz.

SOSYAL MEDYA
YÖNETİMİ

ARAMA MOTORU
OPTİMİZASYONU (SEO)

İÇERİK PAZARLAMASI

UI/UX TASARIM
GELİŞTİRME

DATA ANALİZ
VE ENTEGRASYON

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzün iletişim dinamiklerinin en güçlü stratejilerinden biri olan sosyal medya hesaplarınızı sizin için yönetiyoruz. Sürecin baştan sona takibini yaparken markanızın imaj ve reklam yönetimini gerçekleştiriyoruz. Veri odaklı pazarlama stratejileri, dikkat çeken yaratıcı kampanyalar, anında kriz yönetimi ve sonuç analizi yaparak markanızı hedef kitle ile doğru şekilde buluşturuyoruz.

TOPLULUK YÖNETİMİ

Yönettiğimiz sosyal medya hesaplarını takip eden kitleleri dinliyor, analiz ediyor ve kısa süre içerisinde aksiyon alıyoruz. Kriz yönetimindeki tecrübemiz ile marka imajını bozmadan doğru stratejiler yürütüyoruz.

KAMPANYA & YARIŞMALAR

Sosyal medya yönetimi hedef kitlenizle etkileşime geçmek için en uygun stratejilerden birisidir. Gerçekleştirdiğimiz kampanya ve yarışmalar ile birlikte viral etki yaratarak markaya bilinirlik kazandırıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Reklamlara para ödemekten bıkmadınız mı? Web sitenizin arama motorunda hedeflenen aramalarda en kısa sürede en iyi sıraya çıkmasını sağlıyoruz. Bu sayede reklam bütçesi ödemeden insanlara ulaşabileceğiniz organik görünürlüğünüzü artırıyoruz. Sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştiriyoruz, ziyaretçilerin daha uzun vakit geçirmesini sağlıyoruz, otoriteyi sağlamlaştırıyoruz ve marka bilinirliğinizi oluşturuyoruz.

On-Page SEO

Web sitenizin temel SEO optimizasyonunu sağlayarak sitenizin arama motorları tarafından anlaşılır hale gelmesini sağlıyoruz, çeşitli testler ile kullanıcı deneyimini gözeterek sayfanızın on-page optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Kreatif Link İnşaası

‘‘Backlink’’ olarak ifade edilen ve çeşitli web sitelerinden link çıkışı satın alınması yöntemiyle yapılan link inşaası metodunu tamamen doğal yöntemlerle dijital marka bilinirliğinizi arttırarak gerçekleştiriyoruz.

İçerik Pazarlaması

Dünyadaki tüm markaların %88’i gibi markanızın hedef kitlesine yönelik, etkileşim kuracak ve aksiyon elde edecek zengin içerikler üretiyoruz. Arama yapan kullanıcılara değerli, geçerli ve sürekli bilgi sunuyoruz. Sonuç ve dönüşüm odaklı içerik pazarlaması ile markanıza değer katıyoruz, bilinirliğini artırıyoruz ve müşteri sadakati sağlıyoruz. Doğru içerik stratejisi, düşük maliyet ve yüksek erişim hızı ile markanızı potansiyel hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

İÇERİK OLUŞTURMA

Markanız için planlanan her içeriği organik trafik elde etme hedefi ile aranma hacimlerini araştırarak üretiyoruz. Oluşturulan içerikleri hedef kitlenin tüketim alışkanlıklarına göre video, infografik veya yazılı olarak en uygun kullanıcı deneyimini gözeterek yayınlıyoruz.

İÇERİK PAZARLAMASI

İçeriğin yazılma sürecinin yanı sıra pazarlama süreci de bir o kadar önemlidir. Viral içerik stratejisi ya da organik trafik amaçlı hedefe yönelik strateji oluşturarak doğru reklam mecralarında ve influencer grupları ile içerik pazarlaması yapıyoruz.

Veri Analizi ve Anlamlandırması

Ölçümleyemediğiniz bir işi büyütüp geliştiremezsiniz. Web analiz araçları ile markanızın verisini anlamlandırıyoruz ve elde edilen sonuçları pazarlama faaliyetlerinde kullanarak aksiyona dönüştürüyoruz. Veri analizi yaparak ziyaretçilerinizin bıraktığı ayak izlerini takip ediyoruz, ihtiyaçlarınız doğrultusundaki raporlamaları hazırlıyoruz ve sonuca yönelik stratejilerinizi belirliyoruz.

Google Analytics & GTA

Sertifikalı Google Analytics uzmanımız ile hedef kitlenizin alışkanlıklarını ve web site deneyimlerini analiz edip elde ettiğimiz sonuçlar ile dijital pazarlama stratejilerinizi belirliyoruz.

VERİ ANLAMDIRMASI

Hedef kitlenizi ne kadar iyi tanısak da dijital eğilimlerini ve alışkanlıklarını bilemeyebiliriz. Bu yüzden Google Analytics, Hotjar ve Google Tag Manager gibi platformlardan topladığınız veriyi anlamlandırıp, bir sonraki stratejinizi bu sonuçlara göre belirliyoruz

UI/UX Tasarım & Geliştirme

Her kullanıcının değerli olduğunu biliyoruz ve sitenizi tasarlarken ziyaretçileriniz için maksimum kullanışlılık gözetiyoruz. Bunun için markanıza ve pazara yönelik yüksek kullanıcı deneyimi sunan web siteleri tasarlıyoruz. Kolay anlaşılır, basit ve en sade şekilde tasarlanan web sitenizde veri analizleri ile amaca yönelik sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

UI&UX TASARIM

Doğru tasarım bir şeyin nasıl göründüğünü değil, nasıl çalıştığını anlatır. Biz kullanıcı deneyimlerini gözeterek, tasarım trendlerine uygun arayüz tasarımları oluşturuyoruz.

UYGULAMA GELİŞTİRME

Web ve mobil uygulamalarınızın UI/UX tasarım trendlerine uygun olarak, sağlam bir temel üzerinde kurulmuş yazılımsal bir altyapı ile geliştirmelerini sağlıyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZDEN BAZILARI

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiye mi sahip olmak istiyorsunuz?
Markanızı bizimle paylaşın, uzmanlarımız detaylı inceleyip raporlayarak ve size bütçe teklifinde bulunsun.