Taurus Alışveriş Merkezi

2013 Aralık- 2016 Ocak tarihleri arasında Sosyal Medya Yönetimi, Web Sitesi Yönetimi alanlarında Taurus Alışveriş Merkezi’ne verilen hizmet ile Ankara AVM sektöründeki ilk büyük sosyal medya projesine imza atıldı.

Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube üzerinden ilerleyen çalışmalarda başarılı bir artış grafiği yakalandı. Facebook sayfa beğenisi 4 katına çıkarken, Instagram ve Twitter’da %90 oranında  takipçi artışı gözlemlendi.

 

                                            Verdiğimiz Hizmetler

 

Sosyal Medya İçerik Geliştirme

Ankara’da yeni açılan bir alışveriş merkezi olması sebebiyle mevcut markaları ön plana çıkarmak üzere geliştirilen içeriklere yer verildi. Farklı mecralarda düzenlenen yarışmalar ile etkileşim ve erişim arttırıldı.

 

Kampanyalar

 

alisveriste-selfie-ile-odeme-devri-basliyoralisveriste-selfie-ile-odeme-devri-basliyor

 

Selfie Festivali

“ But first let me take a selfie! 😎

Nisan 2014’te yeni bir akım haline gelen “Selfie (Özçekim)” konseptli bir  fotoğraf yarışması hazırlandı. AVM içerisine aynalar yerleştirilerek ziyaretçiler yarışmaya yönlendirildi. Kullanıcılar AVM içerisinde çektikleri fotoğrafları, @ankarataurus Facebook sayfasında yer alan ‘Selfie Festivali’ uygulaması üzerinden göndererek yarışmaya katıldılar. “Real Time Marketing” özelliği taşıyan proje, takipçiler tarafından büyük ilgi gördü.

“Selfie Festivali” uygulaması yarışma tarihleri arasında 51.764 kişi tarafından ziyaret edildi. 480 kişinin katıldığı yarışmada toplam 9.548 oy kullanıldı.

 

dijifest-1dijifest-1

 

Taurus Dijifest

Yeni web sitesi ve mobil uygulamanın lansmanı için kurgulanan Dijifest, takipçiler tarafından büyük ilgi gördü. Farklı görevleri tamamlayarak yarışmaya katılan kullanıcılar, daha fazla puan toplamak için kıyasıya yarıştı. 

3 ay boyunca eğlenceli görevlerle devam eden yarışmaya toplam 8.500 kişi katıldı. Yarışma boyunca, www.taurusankara.com sitesinden 144.801 site ziyaretçisine, 376.414 sayfa görüntülemesine, www.dijitalfestival.com sitesinden ise 10.132  site ziyaretçisine ve 15.124 sayfa görüntülemesine ulaşıldı.

 

dijifest-3dijifest-3

 

Dijital Festival Kampanyası ile 2014 Hermes Creative Awards Yarışması’ndan 1 Platin, 2 Altın ödül olmak üzere toplamda 3 ödül ile önemli bir başarıya imza atıldı. Platin ödülünü İletişim / Pazarlama Kampanyası kategorisinden kazanılırken, altın ödüller ise Dijital Pazarlama Kampanyası ve Mobil Uygulama kategorilerinden geldi.